| ASIN | B09KN8FLN2 |
| ASIN | B09KN8FLN2 |
| Additional Features | Countdown Timer, Dual Time, Step Tracker, Stop Watch |
| Age Range Description | Adult |
| Band Color | Black |
| Band Material Type | Rubber, Resin |
| Band Width | 5 Millimeters |
| Bands | 1 |
| Batteries | 1 Lithium Metal batteries required. (included) |
| Best Sellers Rank | #195,893 in Fashion ( See Top 100 in Fashion ) #4,680 in Men's Wrist Watches |